Anasayfa / Teknoloji / 1000 dolarlık iPhone 8 satılır mı?

1000 dolarlık iPhone 8 satılır mı?

iPhone 8 önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılacak. Bugüne kadar sızdırılan veriler ışığında telefonun 1000 dolar ila 1200 dolar arasında olması bekleniyor. 

Peki, bugüne kadarki en pahalı iPhone olacak cihaz, tüketiciler tarafından ilgi görür mü?

iPhone 8 nasıl olacak? (VİDEO)

iPhone 8 nasıl olacak?

iPhone 8 önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılacak. Peki bugüne kadar sızdırılan bilgilere…

Telefona ilgi düşük olabilir!

Barclays’ın gerçekleştirmiş olduğu anket sonuçlarına göre, katılımcıların sadece %11‘i bin dolarlık bir iPhone’u alacaklarını belirtti. Ankete katılan kişilerin birçoğu, 582 dolar civarında bir nakit fiyatı veya 12 ay boyunca 48 dolar ödeyecekleri bir plan istiyor.

17-08/12/iphone-8.jpg

Tabii ki bu anket sonuçlarının gerçeğe yansımadığını görebiliriz. Ancak yüksek fiyat etiketi, her şekilde tüketiciler için önemli bir nokta olacak. Bu arada yatırımcıların şimdilik endişelenmemesi için bazı durumlar da var. Örneğin iPhone 8 modelleriyle beraber tanıtılması beklenen iPhone 7s modelleri, başarılı bir satış rakamına ulaşabilir.

Son olarak Apple’ın tüketicileri yeni iPhone‘a yükseltmek için yürüttüğü “iPhone Upgrade“programı da, yüksek fiyat etiketine rağmen ürünün başarılı satışlara ulaşmasını sağlayabilir.

:: Sizce iPhone 8, başarılı olabilecek mi?

SDN – ShiftDelete.Net

Hakkında admin

Ek Kontrol

Samsung Galaxy A5 (2018) geliyor!

Samsung SM-A5300 adıyla Geekbench servisinde gözüken cihaz, Galaxy A5 (2017) halefi Galaxy A5 (2018) olarak karşımıza çıkabilir! İşte, muhtemel Galaxy A5 (2018) performansı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir