Anasayfa / Teknoloji / Bixby Voice beta testleri başlıyor!

Bixby Voice beta testleri başlıyor!

Samsung’un Galaxy S8 ailesi ile birlikte Teknoloji dünyasına kazandırdığı kişisel asistanı Bixby Voice’in ABD’deki kullanıcılar için beta programı başlıyor. Bu testlerin aslında Mayıs ayının sonunda başlaması gerekiyordu ama bu tarihin gerçekçi bir tarih olmadığı ortadaydı.

OnePlus 5'e ilgi çok büyük!

OnePlus 5’e ilgi çok büyük!

Henüz resmi olarak tanıtılmamasına rağmen ön kayıt işlemi başlatılan OnePlus 5 modeline ilgi çok…

Bixby Voice beta testine nasıl girilir?

Bugünden itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Galaxy S8 ya da S8+ kullanıcılarının katılabileceği erken erişim programının başladığını belirtelim.

17-06/18/bixby-sdn-shiftdelete.png

Eğer programa dahil olmak istiyor ve ABD’de yaşıyorsanız, bu bağlantıya tıklayarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Açılan sayfada e-posta adresinizi girdikten sonra Galaxy S8 ya da Galaxy S8+ kullandığınızı belirtmeniz gerekiyor.

Bu işlemlerin dışında yapmanız gereken hiçbir şey yok çünkü başvuru kaydınız alınıyor ve Samsung, kısa bir süre içerisinde size e-posta yoluyla dönüş yaparak sizlere aynı e-posta adresiyle Samsung hesabı açmanız gerektiğini hatırlatıyor.

:: Bixby Voice’in Türkiye’ye gelmesini bekliyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Hakkında admin

Ek Kontrol

Samsung Galaxy A5 (2018) geliyor!

Samsung SM-A5300 adıyla Geekbench servisinde gözüken cihaz, Galaxy A5 (2017) halefi Galaxy A5 (2018) olarak karşımıza çıkabilir! İşte, muhtemel Galaxy A5 (2018) performansı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir